Název novinky: PHP-Fusion - česká neoficiální podpora :: Všeobecná pravidla

Přidal Xer0 dne 27-04-2010 16:33
#1

Komunita PHP-Fusion je dobře známá, díky společenství a ochotě pomáhat jiným. Byli by jsme rádi, aby toto zůstalo nadále, abychom byli schopní vzodorvat protikladům, proto jsme vytvořili tyto pravidla, která musí všichni členové dodržovat. Tato etika se vztahuje na všechny členy, na této a na všech PHP-Fusion stránkách, narodních i mezinárodních.

Hlavní pravidla

Toto je mezinárodní projekt. Nezapomeòte na to, že jakmile něco nevyhovuje v jedné kultuře, a v jednom jazyku, nemusí být vyhovující v další kultuře a v jazyku. Na tomto projekt se podíleli lidé různého věku. Pamatujte na to, že co je vyhovující pro jednu věkovou kategorii, a nebo pohlaví, tak to může být urážející pro jiné věkové skupiny a nebo opačné pohlaví.

Spamování a trollování

Spamování a trollování se nikde a nikdy netoleruje!

Všeobecná příručka příspěvků

Příspěvky prosím dávejte jen do jedné kategorie. Když vytvoříte téma ve špatné kategorii, napište některému z moderátorů, ať téma přemístí. Název tématu musí vystihovat aktuální debatu. Nepoužívejte názvy tématu typu „Pomoc! Co mám dělat?“ atp.

Témata

Přečtěte si prosím napsané téma, před tím než ho odešlete a přesvědčte se, že ho vkládáte do správné kategorie. Pro všeobecné konverzace použijte prosím kategorii PHP-Fusion General Discussion.

Jazyk

Nepoužívejte vulgární výrazy. Jsme tu pro lidi všech věkových skupin a byli by jsme spokojeni, aby jste se cítili spokojeně. Vulgární výrazy se chápou jako: urážlivé, rasistické, etnické nadávky, ponižování ostatních členů a nebo urážky na tělesné vady, osočování, propagování násilí. Flaming nebude tolerován.

Avatary

Před tím než nahrajete a vyberete svůj avatar, důkladně si to promyslete. Byli by jsme rádi kdyby byl v rodinné atmosféře, a avatary, které nebudou přijatelné budou smazány. Na avataru nesmí bát zavádějící text, nebo odkaz. Můžete se setkat s takovými avatary, které byli vytvořeny pro tvůrce a zakladatele ? tyto avatary byli vytvořené pro členy týmu ? proto je nepoužívejte.

Obrázky – podpisy

Ve vašem podpise nesmí být obrázek větší než 468px (standardní banner) ** Velikost písma a formátování**

Nepoužívejte ve správách či podpisech velká písma. Můžete použít formátování (tučné, kurzíva, barevné…)

Odkazy

Odkazy na warez (= ilegální materiál), je zakázané vkládat. Pornografie není povolená a odkazy na stránky s touto tématikou je třeba označit za stránky pro dospělé.

Obrázky

Prosíme, aby jste vkládali obrazky jen s danou tématikou a aby jste dbali na velikost a rozměry obrázku. Každá nemá rychlé připojení k internetu.

Spolupráce

Na všechny otázky je třeba přímo odpovědět. Nepodceòujte ostatní. My všichni jsme také začínali, na to nezapomeòte když budete odpovídat na otázky. PHP-Fusion se bude dále vyvíjet, jen když budeme všichni spolupracovat Pamatujte na to, když dáváte otázky, nebo na ně odpovídáte.

Buď konstruktivní

Myslete na to, jako by jste mohli přispět a pomoci tomuto projektu. Nepohneme se dál, když členové nebudou schopni se podílet se svými nápady a myšlenkami. Když budete jen kritizovat, tak tím pádem pozastavíte, aby toto společenstvo dále rostlo.

Uznání

Nezapomeòte vznést ostatním uznání. Nevztahuje se jen na autorská práva, ale i na vyřešení problémů. Velmi důležitá je správná odpověï, která každému zjednoduší další spolupráci.

Když nebudete ochotni dodržovat tyto pravidla, můžete dostat upozornění, nebo ban od administrátora. Nesprávné chování, urážky a další urážlivé odkazy, jak je výše zmiòováno, budou bez upozornění vymazány!

Originál: http://php-fusion.../coc­.php
Přeložil: Winci